Satın Al
ÇEVRİMİÇİ : -/-
play.reborncraft.pw
Sürüm : 1.8.X - 1.15.X
Hesap Güvenliği Hakkında Bildiri - Haber

Hesap Güvenliği Hakkında Bildiri

Son zamanlarda artan hesap çalınmalarından dolayı sağlıklı hesap kullanımı için duyuru paylaşmak istedik.
Hesaplarınızın güvenliği için lütfen aşağıda verdiğimiz talimatlara uyunuz.

https://sonoyuncu.com.tr ve https://sonoyuncu.network hariç hiç bir yere veya siteye şifrenizi girmeyin. Girdiğiniz sitelerin tasarımı, bizim sitemizin aynısı veya benzeri olabilir. Sitenin adresinin bizim adresimiz olduğundan emin olun.
    Hiçbir yetkili ve yönetici sizden şifre talep etmez. Şifre ya da herhangi özel bilginizi kimseyle paylaşmayın.
    Hesabınız 17 Eylül 2019 öncesinde oluşturulmuş bir hesap ise gizli soru ve cevabınızı, daha yeniyse kayıt sonrasında e-posta adresinize gönderdiğimiz kurtarma kodunu unutmayın ve kimseyle paylaşmayın.
    İnternet kafe gibi ortak kullanım alanlarında olan bilgisayarlarda, kısacası kendi bilgisayarınız haricinde herhangi bir bilgisayardan giriş yapıyorsanız giriş esnasında "beni hatırla" seçeneğindeki onay işaretini kaldırın.
    Birisi sizden "SonOyuncu dosyalarım bozuldu, bana şu dosyaları atar mısın?" gibi bahanelerle oyun dosyalarınızı istediğinde kesinlikle paylaşmayın.
    SonOyuncu şifreniz kesinlikle benzersiz olsun, başka bir oyunda veya sitede aynı şifreyi kullanmayın.
    İnsanlardan Discord veya dosya paylaşım siteleri yoluyla dosya alış-verişi yapmayın. Bu dosyalar özel bilgilerinizi ifşa edecek yazılımlar barındırıyor olabilir.

İnternet üzerinden "hile" adı altında indirdiğiniz eklentiler, sistemlerimiz tarafından birkaç dakika içinde tespit edilip kullanan hesap cezalandırılır.
Bu programların veya eklentilerin amacı hile değil, hesaplarınızı ve özel bilgilerinizi ele geçirmektir. Tümünde keylogger, trojan gibi tehlikeli virüsler bulunmaktadır.
Bu kişilerin amacı hesaplarınızı ya da eşyalarınızı çalıp, illegal yollar ile satış yapmaya çalışmaktır. Sisteminizin böyle bir tehlikede olduğundan şüphelenirseniz bir uzmana ve SonOyuncu Yardım Merkezi'ne danışabilirsiniz.

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor